Na tej stronie są wykorzystywane pliki cookies (tzw. ciasteczka). Pozostając na niej, bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu
 Bank Spółdzielczy w Namysłowie
Szukaj:
Bank Spółdzielczy w Namysłowie nagrodzony ORŁEM AGROBIZNESU SUPER GRAND PRIX

 

W grudniu 2013 po raz pierwszy wręczone zostały nagrody trzeciego stopnia Orów Agrobiznesu - tytuł Orła Agrobiznesu Super Grand Prix za wybitne osiągnięcia rynkowe.
Tytuł Orła Agrobiznesu Super Grand Priotrzymał Bank Spółdzielczy w Namysłowie   a tytuł Koryfeusza Agrobiznesu - Zdzisław Bąk Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Namysłowie. Koryfeusz Orłów Agrobiznesu jest dodatkowym wyróżnieniem i dowodem uznania dla zarządzającego firmą,  którego działalność rynkowa i sprawne zarządzanie doprowadziły do zdobycia Orła Agrobiznesu Grand Prix.  
 
 
W dniu 5 grudnia 2013 r. w Domu Literatury w Warszawie odbył się finał 45 edycji konkursu o nagrodę Orzeł Agrobiznesu. Uroczyste wręczenie nagród  zostało połączone z recitalem Joanny Rawik- wielkiej osobowości polskiej piosenki, od wielu lat związanej z Orłami Agrobiznesu. Nagroda przyznawana jest od 2001 roku za sukces rynkowy firm z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia, firm handlowych oraz banków działających na rzecz agrobiznesu. Otrzymują ja firmy posiadające udokumentowany sukces rynkowy potwierdzony wynikami zleconych przez organizatora konkursu ankietowych badań konsumenckich. 
 
 
 
 Organizatorem konkursu Orzeł Agrobiznesu jest warszawska Agencja Promocyjno- Wydawnicza EMS, która jest również wydawcą własnego kwartalnika branżowego Propozycja Targowa i Konsumencka.  Nagrody przyznaje Kapituła złożona ze specjalistów do spraw badań rynkowych, wizerunku firmy, oceny wiarygodności, finansistów, marketingu, technologów żywności, ekonomistów. O nagrodę mogą ubiegać się wszystkie firmy z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia oraz banki działające na rzecz agrobiznesu i firmy handlu spożywczego.
 
 
 
Honorowy patronat nad nagrodą sprawuje od początku wicemarszałek Sejmu RP. Obecnie honorowym patronem nagrody jest wicemarszałek Eugeniusz Grzeszczak. Wśród laureatów 45 edycji znalazły się banki spółdzielcze, które otrzymały Orła Agrobiznesu za sukces rynkowy m.in. Pobiedzisko-Gośliński Bank, Bank Spółdzielczy w Krotoszynie, Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim, Bank Spółdzielczy w Skaryszewie.


O Banku | Opłaty i Prowizje | Placówki i Bankomaty | Mój Bank Kwartalnik | PROMOCJE | Oprocentowanie | Informacje prawne | REKLAMACJE | Polityka Prywatności | Ubezpieczenia | Aktualności
Wszelkie prawa zastrzeżone: Bank Spółdzielczy w Namysłowie