Na tej stronie są wykorzystywane pliki cookies (tzw. ciasteczka). Pozostając na niej, bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu
 Bank Spółdzielczy w Namysłowie
Szukaj:
Karta Kredytowa VISA CLASSIC CREDIT w ofercie Banku.

 

Szanowni Klienci,
miło nam jest poniformować, że od dnia 02.06.2014r. oferujemy Państwu nowy produkt - kartę kredytową VISA CLASSIC CREDIT* 
Międzynarodowa karta kredytowa VISA CLASSIC CREDIT  to nowoczesny, bezpieczny i uniwersalny środek płatniczy, zapewniający stały i szybki dostęp do pieniędzy. Karta Kredytowa VISA CLASSIC CREDIT skierowana jest do osób ceniących komfort, swobodę finansową oraz bezpieczeństwo.
Karta Kredytowa VISA CLASSIC CREDIT, to:
- nieoprocentowany kredyt do 51 dni
- limit kredytowy od 1 000,00 zł do 20 000,00 zł
- zakupy bez prowizji w Polsce i na świecie
- dokonywanie transakcji w Internecie
- minimalna wymagana spłata tylko 3% min. 40,00 zł miesięcznie

Warunkiem uzyskania karty VISA CLASSIC CREDIT jest posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej.
  
Kartą kredytową VISA CASSIC CREDIT można posługiwać się na całym świecie – jest ona powszechnie akceptowana. Dzięki niej można:
·         cieszyć się swobodą finansową i regulować płatności bez konieczności angażowania własnych środków,
 
·         uzyskać stały dostęp do kredytu w ramach indywidualnego odnawialnego limitu kredytowego,
 
·         bez prowizji płacić za towary i usługi w placówkach handlowo- usługowych z emblematem VISA,
 
·         korzystać z nieoprocentowanego kredytu nawet do 51 dni dla transakcji bezgotówkowych,    
 
·         korzystać z dogodnego systemu spłaty – wystarczy nawet 3% kwoty wykorzystanego limitu, nie mniej iż 40 zł miesięcznie,
 
·         uzyskać automatyczne wznowienie karty,
 
·         regulować płatności realizowane w formie zamówień pocztowych, telefonicznych i internetowych,
 
·         wypłacać gotówkę z bankomatów oraz banków oznaczonych logo VISA,
 
·         sprawdzać wysokość dostępnego limitu indywidualnego w bankomatach świadczących taką usługę .
 
  
  
Karta kredytowa VISA CLASSIC CREDIT pozwala kontrolować własne wydatki – ma indywidulanie przyznawany odnawialny limit kredytowy , do którego wysokości możesz realizować transakcje.
 
Karta kredytowa VISA CLASSIC CREDIT to uniwersalna waluta- podczas wyjazdów zagranicznych nie musisz martwić się o miejscową formę płatności. Swobodnie korzystaj z katy, a wszystkie transakcje dokonane za granica zostaną rozliczone w złotych polskich.
   
Karta kredytowa VISA CLASSIC CREDIT jest ogólnie dostępna – aby uzyskać kartę, nie musisz posiadać rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku. Możesz również przenieść do nas kartę z innego banku.
 
Z kartą  kredytową VISA możesz czuć się bezpiecznie:
- nie jesteś narażony na ryzyko związane z noszeniem gotówki
- jeśli zgubisz kartę lub zostanie Ci ona skradziona – zgłoś ten fakt niezwłocznie, dzwoniąc pod nr +48 86 215 50 50
  
 

*RRSO dla przykładu reprezentatywnegodla karty kredytowej Visa Classic Credit wynosi 14,92%, przy założeniu, że limit kredytowy w kwocie 2.250,00 zł zostanie uruchomiony w dniu 08.06.2014 r. poprzez dokonanie transakcji bezgotówkowej, przy nominalnym oprocentowaniu zmiennym w wysokości 14,00%. Spłata będzie dokonywana w 12 ratach wynikających z cyklu rozliczeniowego przypadającego na 28 dzień miesiąca w kwocie minimalnej spłaty, a później w ostatnim dniu obowiązywania umowy. Klient poniesie koszt opłaty za użytkowanie karty kredytowej w wysokości 0 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Klienta wyniesie 2.438,65 zł. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny wiarygodności i zdolności kredytowej Klienta, terminu wydania karty oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Szczegóły oferty, w tym opłaty i prowizje dostępne są w palcówkach Banku

  Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Banku. Zapraszamy do naszych Placówek.O Banku | Opłaty i Prowizje | Placówki i Bankomaty | Mój Bank Kwartalnik | PROMOCJE | Oprocentowanie | Informacje prawne | REKLAMACJE | Polityka Prywatności | Ubezpieczenia | Aktualności
Wszelkie prawa zastrzeżone: Bank Spółdzielczy w Namysłowie