Na tej stronie są wykorzystywane pliki cookies (tzw. ciasteczka). Pozostając na niej, bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu
 Bank Spółdzielczy w Namysłowie
Szukaj:
Komunikat

Szanowni Klienci,

Zarząd Banku Spółdzielczego w Namysłowie uprzejmie informuje, że od dnia 1 lipca 2015 roku w Banku Spółdzielczym w Namysłowie będzie obowiązywać nowa treść Regulaminu otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych, który zastąpi dotychczasowe regulacje.
Wprowadzane modyfikacje wynikają ze zmian w ofercie, zastosowania nowych technologii świadczenia produktów  i usług oraz ich dostosowania do rekomendacji i zaleceń wydanych przez organy nadzoru nad działalnością Banku.

Zarząd Banku jednocześnie  informuje, że od dnia 01 lipca 2015 roku w związku ze zwiększeniem kosztów obsługi usług zmianie ulega również  „Taryfa opłat i prowizji Banku Spółdzielczego w Namysłowie”.
 
Poniżej pełna treść nowego regulaminu oraz wykaz zmian w Taryfie,  przedstawiajace aktualne brzmienie zmienionych części. Zmiany regulaminów i Taryfy dotyczą tylko posiadanych przez Państwa produktów. Mamy nadzieję, że wprowadzone modyfikacje zyskają Państwa akceptację, a bezpieczeństwo oraz prosta i wygodna obsługa posiadanych produktów Banku w pełni zaspokoją Państwa oczekiwania.
 
Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na zaproponowane zmiany w „Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych” i „Taryfie opłat i prowizji Banku Spółdzielczego w Namysłowie” mają Państwo możliwość:
- wypowiedzenia Umowy ze skutkiem natychmiastowym,
- zgłosić sprzeciw, nie wypowiadając Umowy, co skutkuje jej wygaśnięciem z dniem poprzedzającym  dzień wejścia w życie proponowanych zmian.
Niezgłoszenie sprzeciwu wobec proponowanych zmian do dnia poprzedzającego dzień wejścia ich w życie jest równoznaczne z akceptacją przekładanych zmian zawartych w „Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych” i „Taryfie opłat i prowizji Banku Spółdzielczego w Namysłowie”.

Szczegółowych informacji o zmianach w „Taryfie opłat i prowizji Bank Spółdzielczy w Namysłowie” oraz Regulaminie udzielają pracownicy we wszystkich placówkach Banku Spółdzielczego w Namysłowie.
 

"Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych"

Zmiany do taryfy opłat i prowizji dla osób fizycznych.  O Banku | Opłaty i Prowizje | Placówki i Bankomaty | Mój Bank Kwartalnik | PROMOCJE | Oprocentowanie | Informacje prawne | REKLAMACJE | Polityka Prywatności | Ubezpieczenia | Aktualności
Wszelkie prawa zastrzeżone: Bank Spółdzielczy w Namysłowie