Na tej stronie są wykorzystywane pliki cookies (tzw. ciasteczka). Pozostając na niej, bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu
 Bank Spółdzielczy w Namysłowie
Szukaj:
Bank Spółdzielczy w Namysłowie w Programie Karty Dużej Rodziny
 Uprzejmie informujemy, że Bank Spółdzielczy w Namysłowie dołączył do grona Partnerów Programu „Karty Dużej Rodziny”.
 
„Karta Dużej Rodziny” to ogólnopolski, rządowy program, który w województwie opolskim realizowany jest pod patronatem Wojewody Opolskiego.

Program adresowany jest do rodzin wychowujących troje lub więcej dzieci, polegający na ułatwieniach w dostępie do infrastruktury, sportu, rekreacji, kultury oraz innych dóbr i usług.
 
W ramach tego programu rodziny posiadające przynajmniej troje dzieci, niezależnie od dochodów, otrzymują kartę, która pozwala na skorzystanie ze zniżek i uprawnień oferowanych zarówno przez instytucje publiczne, jak i przedsiębiorców prywatnych. Karta jest bezpłatna, a wniosek o jej wydanie składa się urzędzie gminy właściwym ze względu na miejsce zamieszkania. 
 
Bank Spółdzielczy w Namysłowie jako partner a zarazem firma przyjazna rodzinom, już od 01 września 2015 roku oferuje posiadaczom Karty Dużej Rodziny, czyli rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, specjalnie przygotowaną ofertę zniżek.

 Zaangażowanie Banku Spółdzielczego  w Namysłowie w ramach Programu „Karta Dużej Rodziny” obejmuje szereg produktów z obszaru tzw. codziennej bankowości, w tym ulgę z tyt. opłaty za prowadzenie rachunku ROR-Pol Konto, opłat za przelewy złożonych w placówkach Banku, kartę płatniczą, zlecenie stałe czy polecenie zapłaty. 
W ramach programu „Karta Dużej Rodziny” Bank Spółdzielczy w Namysłowie proponuje również zniżki w zakresie oferty kredytowej.      
Posiadacze karty zakwalifikowani przez Bank do uczestnictwa w promocji, będą mogli skorzystać z ulg z tyt. prowizji za udzielenie kredytów:
- kredyt konsumencki w ROR odnawialny
- kredyt konsumencki gotówkowy
- kredyt hipoteczny oraz przy kredytach konsumenckich sezonowych
 
Dla zainteresowanych informujemy, że szczegółowych informacji o programie „Karta Dużej Rodziny” można dowiedzieć się w rządowym serwisie www.rodzina.gov.pl  
a także na stronie Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Opolu
http://opole.uw.gov.pl/zostan-partnerem-karty-duzej-rodziny.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Więcej informacji o ulgach i zniżkach przygotowanych przez Bank Spółdzielczy w Namysłowie można dowiedzieć się w naszych placówkach - dane adresowe placówek.    
 
 
Zapraszamy do korzystania z naszych produktów i usług bankowych.    


O Banku | Opłaty i Prowizje | Placówki i Bankomaty | Mój Bank Kwartalnik | PROMOCJE | Oprocentowanie | Informacje prawne | REKLAMACJE | Polityka Prywatności | Ubezpieczenia | Aktualności
Wszelkie prawa zastrzeżone: Bank Spółdzielczy w Namysłowie