Dołącz do akcji Blikomania

Uprzejmie informujemy, że  po raz kolejny Grupa BPS dołączyła do loterii Blikomania, dzięki czemu mogą Panstwo grać o nagrody pieniężne każdego dnia. Jest to trzecia edycja akcji organizowanej przez BLIK.

 

blik_700x200

Aby wziąć udział w akcji Blikomania należy wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się na stronie www.blikomania.pl, a następnie potwierdzić rejestrację klikając w link przesłany mailem. W ramach weryfikacji trzeba zapłacić symboliczną złotówkę, która zostanie przekazana na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci. Po zakończeniu rejestracji wystarczy jak najczęściej używać BLIKA, ponieważ każda transakcja to szansa na wygraną. Niezależnie, czy uczestnik dokonuje zakupu przez Internet, robi przelew czy wypłaca pieniądze z bankomatu, ma możliwość otrzymać nagrodę. Liczą się wszystkie transakcje.

Uczestnik, może wygrać w loterii więcej niż jedną nagrodę w losowaniu codziennym. Natomiast, zwycięzcą nagrody głównej loterii można zostać tylko raz. Wiadomość o zwycięstwie zostanie przekazana drogą mailową.

Całkowita pula nagród to ponad 2 miliony złotych. Każdy zarejestrowany uczestnik Blikomanii może wygrać codziennie 100 zł. Każdego dnia jest przewidzianych 135 takich nagród. Co miesiąc odbywa się wielkie losowanie nagrody głównej o wartości 100 tys. złotych.

Regulamin- tutaj. 

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.