Loteria „Logiczne, że się opłaca”

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów korzystających  z oferty kredytowej naszego Banku, do  wzięcia  udziału w loterii promocyjnej pod nazwą "Logiczne, że się opłaca".

Loteria obejmuje kredyty udzielone między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. Losowania nagród rozpoczną się 1 września br. i odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku. Do wygrania jest aż 50 nagród po 5 000 zł.

750x300

 

Warunkiem udziału w loterii jest skorzystanie z oferty kredytu we wszystkich placówkach Banku Spółdzielczego w Namysłowie. W akcji promocyjnej biorą udział produkty kredytowe dla klientów indywidualnych takie jak:

  • kredyt gotówkowy,
  • kredyt ekologiczny,
  • Kredyt Czyste Powietrze – już wkrótce w ofercie 
  • kredyt hipoteczny.

Minimalna kwota kredytu uprawniająca do rejestracji w loterii to 5 000 zł.

Klienci, którzy podpisują umowę kredytową w jednym z oddziałów Banku Spółdzielczego w Namysłowie między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. otrzymują voucher z unikalnym numerem. Numer ten należy wpisać podczas rejestracji na stronie loterii www.logiczne.mojbank.pl.

Każdy zarejestrowany Klient może grać wielokrotnie (ale tylko raz dziennie), zwiększając swoją szansę na wygraną. Wygrać można tylko raz. Jeżeli w danym dniu wygrana już padła, użytkownik wchodząc na stronę loterii otrzyma komunikat zapraszający do dalszej gry w kolejnych dniach. Klienci mają szansę wygrać 5 000 zł, a łącznie przygotowanych zostało 50 nagród pieniężnych po 5000 zł każda.

Informacje na temat loterii promocyjnej „Logiczne, że się opłaca” oraz regulamin znaleźć można również na stronie https://mojbank.pl/nasza-oferta/loteria 

Regulamin- tutaj

Zapraszamy do placówek Banku. Wiecej informacji udzielą nasi doradcy. 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.